Black Friday
سرویس مزایده آنلاین دامنه در ایده نیک راه اندازی شد
Black Friday

ثبت دامنه های IR

جهت حفظ و نگهداری دامنه ها با مدیرتی آسان

img
ثبت دامنه

به راحتی دامنه های خود را به صورت تکی، انبوه و مدیریت شده ثبت نمایید

img
تمدید دامنه

به راحتی دامنه های خود را به صورت تکی، انبوه و مدیریت شده تمدید نمایید

img
انتقال دامنه

به راحتی دامنه های خود را به صورت تکی، انبوه و مدیریت شده انتقال دهید

انواع پسوند های خاص ملی ایران

بهترین پسوند را برای آغاز در دنیای وسیع اینترنت انتخاب نمایید

ir

دامنه ir

پسوندی که با رعایت قوانین ایرنیک و انتخاب نامی که جزء اسامی غیر مجاز نباشد به صورت عمومی برای تمام وب سایت‌ ها قابل ثبت و استفاده می باشد.

co.ir

دامنه co.ir

یکی از محبوب ترین انواع پسوند دامنه ایران می باشد.این دامنه که مخفف Company است به معنی شرکت می باشد. این دامنه تنها برای شرکت ها، نمایندگی ها، برندهای ثبت شده قابل ثبت می باشد.

net.ir

دامنه net.ir

مخفف این پسوند دامنه به معنی network می باشد و این پسوند تنها برای مؤسسات و یا شرکت های ISP مجاز به ثبت می باشد. این پسوند دامنه مناسب برای فعالیت در زمینه شبکه می باشد.

org.ir

دامنه org.ir

این پسوند محبوب که مخفف Organization می باشد مناسب برای یک شرکت غیر انتفاعی، انجمن علمی، موسسه بین المللی می باشد. این پسوند دامنه گزینه مناسبی برای قعالیت دیجیتالی می باشد.

gov.ir

دامنه gov.ir

این پسوند دامنه ایران به معنی Government می باشد که مناسب برای موسسات و وزارتخانه های جمهوری اسلامی و سایر نهاد های مذکور در قانون اساسی دامنه ایران است می باشد.

id.ir

دامنه id.ir

یکی دیگر از پسوند دامنه های ایران می باشد که مخفف Identification می باشد که جهت رزومه یا کسب کار مناسب است. با این پسوند می توانید یک معرفی جالب از کسب و کار خود برای کاربران خود داشته باشید.

ثبت دامنه ir.

پسوند ir. مخفف (Islamic Republic) می باشد که از سطوح مختلف ccTLD تشکیل شده است و مخصوص دامنه های ملی کشور ایران می باشد. حروف ir برگرفته از کلمه iran است و تنها ثبت آن برای افرادی که تابعیت ایران را دارند مجاز می باشد. همچنان مسئول ثبت این نوع دامنه ها توسط پژوهشگاه دانش های بنیادی به نام (مرکز تحقیقات فیزیکی نظری و ریاضیات) واقع در تهران می باشد که این امر موجب شده این نوع دامنه ها یکی از مطمئن‌ ترین دامنه های موجود در کسب و کار های اینترنتی باشد. این نوع دامنه ها نسبت به دامنه هایی همانند (com, net, org) ارزان تر هستند و همچنان احتمال آزاد بودن آنها به نسبت پسوند های دیگر بیشتر است.

شما میتوانید با دارا بودن شناسه ایرنیک خود یا همان (Nic Handle) همین حالا اقدام به ثبت دامنه نمایید.

شناسه دارید؟ ثبت دامنه

img

ir.

270,000 ریال

co.ir.

260,000 ریال

net.ir.

260,000 ریال

org.ir.

260,000 ریال

gov.ir.

260,000 ریال

id.ir.

260,000 ریال

همین الان برای ثبت دامنه های خود اقدام نمایید

برای ثبت دامنه های خود میتوانید از لینک زیر اقدام نمایید

ثبت دامنه
img